Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok...

Briganti kérdése:

Milyen telefont ajánlanátok kb.25000 Ft értékben?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Samsung Galaxy Mini 2-es készüléket használok (már több, mint 2 éve). Ez volt az első érintőképernyős telefonom, de szeretném lecserélni, elég sok a probléma vele. Jó lenne tudni, hogy milyen telefont érdemes venni, ami gyors, nem fagy le, de olcsó is. Amennyiben van valakinek valami ötlete, az (ha tud) írja meg azt is, hogy hol tudom beszerezni, akár az ár magasabb is lehet, ha törlesztőre meg tudom venni, de elsődleges célom a telefonok közti tájékozódás, a "hol"-t és "hogyan"-t maximum google-on keresgélem! :) Köszönöm!

2014. jún. 24. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nokia Lumia 520

Ha szerencséd van(mint nekem volt, 19.000 ért vettem), kifogsz akciósat valami műszaki áruházban(én MediaMarkt-ban fogtam ki).

Egyébként meg GSM boltok.

2014. jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is nagyon ajánlom a Nokia Lumia 520-at. WP8 rendszer nagyon stabil. Ár-érték arányban az egyik legjobb.
2014. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!