Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android töltés probléma! SOS...

Android töltés probléma! SOS (lent)?

Figyelt kérdés
van egy samsung galaxy y telefonom...nem egy andoridos telefont hoztam már vissza a halálból de ezzel nemtudok mit kezdeni..garancia már nincs..és nem akarok rá költeni...a telefon csak ugy jelzi ki a töltést ha ki kapcsolom be dugom a töltőt és ugy bekapcsolom...ámde felis tölt nagyon gyorsan...de mikor kihuzom a kábelt ugyanúgy jelzi a töltést mintha be lenne dugva...ez megszünik ha ki és be kapcsolom!viszont amikor bekapcsol a fullos 100%helyett jó ha van 20% on..custom romot próbáltam...gyári rendszert is ujratelepitettem rajta...semmi nem volt megoldás eddig..szétszedtem..látszólag igy sincs semmi baja..miket lehetne még vele kezdeni?

2014. jún. 24. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél bele új akkut.
2014. jún. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rosszabb esetben az usb aljzat paneljának cseréje.
2014. jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"de mikor kihuzom a kábelt ugyanúgy jelzi a töltést mintha be lenne dugva...ez megszünik ha ki és be kapcsolom!" Pont így viselkedik az Asus táblagépem (az idézett rész,kivéve,hogy nálam csak egy rövid ideig szűnik meg a töltés jelzése,és aztán megint azt mutatja,hogy töltődik,persze a kábel nincs bedugva!)és nálam a töltő IC áramkör van meghibásodva.A fiam szerint azért történt ez mert,kínai mágneses kábellel töltöm a táblagépet.Lehet igaza van,mert ez a második alaplap ami így hibásodott meg,és valóban azóta,hogy ezzel az új típusú mágneses adatátviteles kínai kábellel töltöttem a táblagépem.Az érdekes az,hogy egy Alwiev táblagépet is és a Huawei telefonomat is ilyen kábellel töltőm és azoknak semmi bajuk. A fiam erre azt mondta,hogy különböznek az elektronikai részei az utóbbiaknak,és úgy tünik azok bírják a gyűrődést!
2020. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!