Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kapok új telefont de nem...

Kapok új telefont de nem tudom milyet válasszak! Szerintetek melyik a legjobb okostelefon 2014-ben ami megbízható, jól néz ki és nem fagy le állandóan? Ha tudtok képet is linkeljetek!

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Szia. Két lehetöség van. Ami szerintem megfelelő. Ha szereted az iOS-t, akkor iPhone 5S. Mindig minőség gyönyörü külsö és belsö. Én még nem is láttam olyat, hogy egy iPhone lefagyott volt. Ha ez tetszik néz utána ITT: [link]


Ha az Androidot szereted, akkor a Sony-t tudom ajánlani ami még nagyon jó. Ha ez tetszik megtudhatsz róla többet ITT: [link]


Még a Nokiák is nagyon jók!


Man

2014. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
30%
Samsung galaxy S4,S5
2014. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
HTC M8
2014. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Relatív mi a jó. Milyen Oprendszeres telefon kell elsőnek?

Ha android akkor jelenleg a Samsung Galaxy S5, a HTC M8 illetve az LG G2. Ezek szép telefonok, drágák de jól össze vannak rakva. Ha ios akkor Iphone 5s, ha Windows Phone nekem ilyen van akkor ott van a Lumia 1020 stb a Nokia lumiák szép telefonok és nekem még egy problémám nem volt vele, jelenleg egy lumia 925-s nek vagyok a birtokában.


De azt tudni kell, hogy az ios-nél rengeteg alkalmazás pénzbe kerül, ellentétben az androiddal, ahol sokkal több alkalmazás ingyen, egyszerűen elérhető rátelepithető és itt jön a hátránya, mivel szabad szoftver ezért bárki programozhatrá így könnyen jöhetnek vele a vírusok is ellentétben a Windows phonal is az ios-el amire csak a gyártó által áruházba feltett programokat lehet letölteni, és egy másik dolog az ios és a Windows Phone jelenleg a két legstabilabb oprendszer szóval itt nem fogsz tapasztali lefagyást. Remélem hasznos volt a válasz nekem mind1 volt, sok féle telefonomis szóval ez csak tapasztalat.

2014. jún. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%

Sorry 8:51 nem a nem hasznosra akartam kattintani hanem a hasznosra csak most nem szgépek vagyok hanem tableten és rosszul érzékelte.


Másik javítás (mind1): Szóval nekem mindenféle telefonom volt már. ;)

2014. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Pedig az iphone is le tud fagyni... Pont most van itt egy kérdés, nekem a 3gs fagyott meg...
2014. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert szerintem azt sem artana tudni, hogy mennyi penzbol lesz az az okostelefon?
2014. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!