Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az lg g2 telefon belső memóriá...

Joeser kérdése:

Az lg g2 telefon belső memóriája 16gb ( ebből 10,6gb) használható ugye és jár hozzá 50gb dropbox is, ez így akkor elegendő tárhely, nem kevés?

Figyelt kérdés
A dropboxon lehet filmeket és játékokat tárolni? Most akarok venni lg g2-t csak nem tudom elegendő e a 16gb tárhely de szerintem elég lesz.

2014. jún. 26. 14:07
 1/1 anonim válasza:
LG G2 van tökéletes teló hibátlan de engem is ez zavart hogy nem megy bele microsd kártya ... ha esetleg filmet akarsz nézni telon vagy zenét hallgatni vagy bármi fájlok kellenek csak szólok felismeri az USB kulcsot. és arról tudsz mindent használni.
2014. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!