Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy 2014-ben, nokia 3310-est hasznalok nekem amire kell az boven eleg tudnek jobbat venni de minek viszont eleg sokan leneznek kicikiznek ez miatt tenyleg nagyon gaz?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 00:18
 1/5 anonim válasza:

Szerintem vedd meg a legjobbat amit meg tudsz.

Ma mar hidd el igen jo telefonok vannak, es nagyon sok mindent lehet kezdeni egy-egy ujabb modellel.:)

2014. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem, ha neked jo, akkor best telefon ever, kibir egy atomtamadast, meg jo a snake rajta, a space impactet meg csak kb. vegtelenszer vittem vegig anno...:D Szoval fura lehet, de ha valaki ez alapjan itel meg, lehet, nem kene hallgatnod ra masban sem...:)
2014. jún. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen volt nekem mar androidos galaxy mini,xperia e,u,x8,samsung omnia stb. De mivel mindig leesik kiesik beesik elrepul stb ezek nem birtak a strapat a regi nokia birja semmi baja bar teny es valo 13eves telefon korszerutlen stb. De ez alapjan jo par ember ,csaj megitel hogy ez biztos csoro vagy ilyesmi eleg erdekes dolog
2014. jún. 28. 00:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, megértem, hogy nem kell neked a sok okostelefonos butaság. Ne foglalkozz azokkal, akik emiatt kiközösítenek, elvégre te döntöd el, hogy milyen telefont használsz, nem mások! :)
2014. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Esprimo Mobile ***** válasza:
Ne foglalkozz vele ki mit gondol. Nekem az okostelo mellett van egy samsung 1270-em, semmi extrája de imádom. Melohelyemen több részben nagyonfontos technologiai idöt kell betartanom egyszerre miközben levagyok foglalva. A navigáló gombok funkcio pogramozásának köszönhetöen a telo szétnyitása után 1 gombnyomás és irhatom az ébresztési idöpontot vagy visszaszámlálót vagy számológép-be vagyok. 5-másodperc zsebtöl-zsebig vizeskézzel egy idözítés beállítása Az okos telómhoz hozányulni sajnálnék nemhogy enyi idö alatt végezzek. Szóval akik nem ismernek azt hihetik csak másod telefonod. Akik ismernek azokkal kicsit nehezebb dolgod lehet ha nem megértöek. Énsem veszek drága telót 20-ezer forintos Huawei y330-am van mert nemtudok rá vigyázni és ha 2-évet kibir ugyis veszek másikat , nekem amióta van okostelóm nemkell hurcolnom a laptopom és nemis kell anyit.használnom. Nálam ez a legnagyobb elõnye. Ha mutatok egy vices videót vagy képet egy ismerösnek arra ez is megfelel nem érdekel hogy szinte mindenkinek nagyobb és szebb kijelzõs tepsije van, nekem is jobb lenne de inkább eltankolom az árát.
2015. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!