Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs Iphone 5 a szolgál...

Miért nincs Iphone 5 a szolgáltatóknál? (pl. :T-mobile)

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 00:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Én úgytudom hogy már nem gyártanak iPhone 5-t, gondolom ezért nincs.
2014. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De miért nem?Nem akarok Iphone 5C-t....Iphone 4S-t meg....nagyon tetszik de nem lesz gyenge az már az iOS 8-nak?
2014. jún. 27. 00:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Még elfut rajta, de nem igazán ajánlanám, mert jövőre már azt is kilövik a támogatott készülékek közül. Az 5c is ugyanaz mint az iphone 5, csak kapott egy színes cukormázat, ha ettől el tudsz vonatkoztani, akkor még 2 évig biztosan támogatott készüléked lehet viszonylag jó áron. Ha viszont tudsz többet áldozni rá, akkor vegyél 5s-t használtam valamelyik megbízható szervízhálózattal is rendelkező üzletből. Ha tudsz még várni, akkor nemsokára jön az iphone 6, az majd valamennyivel lenyomja a mostani készülékek árát. :)
2014. jún. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nyugodtan vegyél 4s-t, gyors és még 1 vagy 2 évig támogatott lesz

és jó áron el fogod tudni adni amikor már olcsóbb lesz az 5s

összeségében olcsóbban ki is jössz

5c-t ne vegyél, gagyi a műanyag

2014. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Na,akkor most kinek higyjek? :D

Köszönöm a válaszokat.

2014. jún. 27. 12:39
 6/12 A kérdező kommentje:

Fontos lenne a szolgáltatónál megoldható vásárlás.5S-t nem szeretnék, nekem nem kell ujjlemyomat olvasó :)

Az 5C-nek még 3 évig támogatottnak kell lennie nem?

Valakinek vam tapasztalata az 5C-vel?

Nagyon karcolódik a műanyag?

2014. jún. 27. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Vegyel egy Nokia Lumiat, nagyobb a valasztek, es jobb a telefon osszessegeben.


Azt a hulyeseget hogy a 4S tamogatva lesz, el ne hidd. Mar az iOS7 is docogott rajta, a 8 vegleg kinyirja, hasznalhatatlanna teszi (pont mint a 7 tette a sima 4-el), es fel even belul megmondjak hogy bocsi ennyi volt, utolso apdet jon.

2014. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Mar az iOS7 is docogott rajta, a 8 vegleg kinyirja, hasznalhatatlanna teszi (pont mint a 7 tette a sima 4-el)"


te se sok iphone-t láttál még közelről, szerintem nyomkodjad a gagyi lumiád és ne szólj bele a felnőttek dolgába

2014. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. jún. 27. 23:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Döcögni éppen nem döcög sok embert olvastam aki béta 8-al teszteli, de jövőre már nem lesz támogatott készülék. Ajánlom a prohardver oldal fórum részén található az iphone topik című fórumot( fórum- okostelefonok-iphone), ott magyar iphone felhasználók írják le tapasztalataikat véleményüket, annál hasznosabbat nem igazán találsz iphone vásárlás előtt. :)
2014. jún. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!