Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC one-ról mi a véleményete...

A HTC one-ról mi a véleményetek? Megéri? És ha nem miért nem?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon, csak az a baj, hogy ugyanilyen képességű mobil van olcsóbban is.
2014. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Le írnád őket légyszíves ?
2014. jún. 28. 17:44
 3/4 anonim válasza:

Szia, én nem régiben néztem a boltban a HTC one M8 és a Samsung galaxy s5 . Teljesítményben jóval gyorsabb az s5 (helyszínen kipróbáltám) szebb képet készít kicsivel. Ne hogy azt hidd vetekszik valamelyik is egy fényképezőgéppel. Csak a többi telohoz jobb. Viszont a ķülsőjé szebb mivel fém . De itt a vicc mivel tokot kell venni rá mert rohadtul karcolódik (amivel el is vesztette az előnyét !!!) Ha olcsón és harisnya akarsz venni írd le kom. És írom hol vettem

Rem. Segítettem

2014. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pl: Lenovo Vibe Z, Oppo Find 7, Lenovo Vibe X, Jiayu G4S


És ezek nem holmi gagyi márkák, hanem elismert, jó minőségű mobiljaik vannak. A Lenovo az okostelefon eladásban 4.helyen van. Ez azért jelent valamit.

2014. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!