Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye a Samsung...

Kinek mi a véleménye a Samsung Galaxy Ace La'Fleur-ról?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Öreg szar.
2014. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tobb mint 3 eves telefonrol van szo, elavult, nem tamogatott. Ha megveszed, csak szenvedni fogsz vele.
2014. jún. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Harmatgyenge hardver,ótvar szoftver(értsd:naponta min.10x lefagy,menüben görgetésnél laggol)pixeles kijelző,elavult Android verzió=rengeteg alkalmazás nem elérhető rá,ami pedig elérhető az vagy laggol vagy leáll folyamatosan.Egyszóval egy hulladék,vacak "telefon".
2014. jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !! Végül egy Samsung Galaxy s4 - et néztem ki ... :) Mindenkinek járt a zöld kéz !! :D
2014. jún. 27. 18:10
 5/5 anonim válasza:
En azert nem mondanam, hogy vacak mert az o idejeben jo telefon volt. Bar a mostani feljodes mellett lemaradt es valoban eleg gyenge a jelenlegi telefonokhoz, de amikor ezt gyartottak meg jo telefon volt. Nekem most is ilyen van, bar keszulok levaltani... Es en is S4-re valtok szerintem :)
2014. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!