Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beépített vagy kivehető...

Beépített vagy kivehető akkumulátoros telefon?

Figyelt kérdés

Beépített akkumulátornak mi az előnye hátránya?

A kivehető akkus jobb?

Attól tartok hogy ha elromlik a beépített akku akkor a drága mobilnak is annyi!



2014. jún. 27. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy létezik nem cserélhető akkus telefon.
2014. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

#1, vannak pedig.

Igazából mindegy. Ha garanciaidőn belül tönkremegy az akku, akkor garanciálisan cserélik. Azon kívül pedig olyan sokára megy tönkre, hogy nem éri meg cserélni.

2014. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan telefon amibe ne lehetne cserélni, pl sokan mondják hogy iphone-ba sem lehet cserélni pedig lehet ott is ha valahogy belerakták kivenni is kilehet, vagy ha üzletbe kitudják cserélni akkor otthon is kilehet az egy másik dolog hogy érte hozzá az illető.. :)
2014. jún. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 nálam nem lehet tudni xd
2014. jún. 28. 00:46
 5/5 Tengor ***** válasza:

Ennyire ne legyünk már szőrszálhasogatóak!

Szerintem igazán elnézhető a köznyelvnek és a kérdezőnek is, hogy a "beépített" és "kivehető" jelzőket használta és nem a "forrasztópákával cserélhető" és "forrasztópáka nélkül cserélhető" kifejezéseket, melyek jobban tükrözik a valóságot csak épp senki nem használja így.

2014. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!