Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Majdnem egy éve kaptam Sony...

Majdnem egy éve kaptam Sony Xperia U telefonomat. A Wifivel van probléma. Nem tudom, mit tehetnék vele? Bővebben lent. 

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy 1-2 hete nem hajlandó normálisan kapcsolódni semmilyen wifihez. Azt csinálja, hogy kiírja, hogy kapcsolódott, amikor pedig felmennék netre, vagy pl. Facebookra, akkor egy ideig tölt, aztán kiírja, hogy nincs kapcsolat, pedig hozzá van kapcsolódva a Wifihez! Tehetetlen vagyok, kérlek segítsetek. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 28. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gyári visszaállítást!
2014. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megprobaltam, sot, meg szoftverfrissites is volt, most meg az csinalja, hogy ranyomok a Wifi-gombra, es ki-be kapcsolgatja 2 percig, aztan ne probalja tobbet..:D :/
2014. júl. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!