Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon TV-re kivetítése,...

Mobiltelefon TV-re kivetítése, ha lehetséges Hogyan?

Figyelt kérdés

Kerestem a megoldást a neten, találtam Micro-USB to HDMI adaptert is. Nekem adott egy Lumia 925 amin van olyan lehetőség hogy ""Képernyő kivetítés", a következő üzenettel: Ez a telefon nem tudja vezeték nélküli kapcsolattal kivetíteni a képernyőt. Használjon USB-kábelt a telefon és a képernyő".... Van egy TV-m amin van USB, de sajnos az csak videót és képeket tud betölteni, külső meghajtókról. Esetleg az adapteres módszer segíteni, valakinek valami megoldás ami működhet, előre is köszönöm.

Addig próbálkozom én is a kereséssel. :)



2014. jún. 28. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, ha nincs a tv-ben kimondottan HDMI csatlakozási hely, akkor nem megy..akármilyen USB van..

Ilyen problémám volt nekem is.

2014. jún. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Veszel hozzá egy ilyet:


[link]

2016. jan. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!