Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S-be lehet tenni...

IPhone 4S-be lehet tenni telenoros SIM-kártyát? Vehetek a t-mobile-ban iPhonet, ha telenoros vagyok? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem értek annyira ehhez. Ne "ordítsatok le", hogy "ilyen hülyének minek iphone és sokkal jobb lenne egy andoriodos!!!". NEM! Nekem ilyen kell..nem az a kérdésem, hogy mit ajánlotok. Hanem, hogy a telenoros vagyok, de ott nem lehet kapni iPhone 4S-t, és a t-mobileban igen, akkor attól még, hogy telenoros vagyok vehet a t-mobileban? És nem szeretném a régi telenoros SIM-emet "eldobni", ezért attól még rakhatok bele, hogy t-mobile-nál veszem? KICSIT HOSSZÚ LETT, DE NAGYON KÖSZÖNÖM AKI RENDESEN ÉS NORMÁLISAN VÁLASZOL!! KÖSZI
2014. jún. 30. 17:45
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Bele tudod rakni, csak használni nem fogod tudni, mert nem független.
2014. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent? Figyelj, és ha az egyik ismerősömnek van elektronika boltja..és,hogy ha ott veszem meg az iPhonet, és úgy rakok bele telenoros SIM-et? Köszi, a választ amúgy.
2014. jún. 30. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél függetlenül, és akkor lehet. meg akármennyire is magabiztos vagy, NE VEGYÉL 8 gigás 4S-t, mert szarnak sem jó...plusz amilyen árat elkérnek érte, na az a vicc...ha 5S vagy 5C lenne, még azt mondom, vegyed, mert nem az iPhone-al van a baj.
2014. jún. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindegyik szolgáltatónál megvásárolható készülék csak adott szolgáltató kártyájával használható - ezt jelenti a kártyafüggőség. Azaz Telenoros SIM-et nem fogsz tudni T-mobile-os telefonban használni.

Ha kártyafüggetlenül veszed a telefont, akkor igen.

2014. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, a gyors választ!
2014. jún. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!