Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szervízben tudják csak megcsin...

Szervízben tudják csak megcsinálni a telefonom?

Figyelt kérdés
Nokia 500-as telefonom kiírja, hogy kevés a telefon memóriája és töröljek adatokat. De a telefonon semmi nincs, mert minden a memóriakártyán van és már üzenetet sem tudok írni. Az üzeneteket is letöröltem, meg a jegyzeteket is, nincs rajta net sem és magától fogy a memória. Miért van ez?

2014. jún. 30. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak gyári "reset" oldhatja meg ezt a problémát.

Használod az email kliens programját?Nekem az (mivel nem lehet állítani a céltárhelyet) foglalt nagyon sokat...

2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! hát őszintén megmondva, nem tudom, h az mi :) szerintem nem. mert végül is nem használok rajta semmit, meg ezt nem régóta csinálja és már több mint 2éves a telefon
2014. jún. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!