Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry z10 vagy xperia sp?

Blackberry z10 vagy xperia sp?

Figyelt kérdés
nemtudok dönteni a két telefon között :/ a blackberry új rendszere szerintem nagyon jól sikerült, gyors, videókon nálam olyan szinten van mint az IOS. valaki mondana róla tapasztalatot? viszont az xperia sp is nagyon tetszik, maga a telefon külseje, két erős mag van benne de viszont mindenki fikázza az android miatt meg stb... valaki segítene dönteni nyomós érvekkel, hogy melyiket válasszam?
2014. jún. 30. 19:55
 1/5 Zakathol ***** válasza:

z10. Már csak azért is, mert natívan támogatja a BB10-es oprendszer az androidos alkalmazások fájlformátumát. Sőt, a jövőben úgy tudom, hogy az amazon (androidos) alkalmazásboltja egy az egyben elérhető lesz rá, ami elég durva mennyiségű plusz alkalmazást fog jelenteni.


Ezeken kívül pedig tényleg jól sikerült oprendszer. 3 ismerősömnek is az van, taperoltam én is, szép, jó, gyors. Eddig egyiküknek sincs panasza rá.

2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) igen énis olvasgattam neten teszteket és ugyanezeket írták, míg az androidot mindenki csak fikázza, nekemis azvan fagy összevissza meg belassul mint a szutyok. lehet most a bb mellett döntök :)
2014. jún. 30. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Xperia SP sokkal jobb...
2014. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SeinHime ***** válasza:
Bármennyire is imádom a Sony telefonjait, el kell ismerni, hogy a z10 jobb ajánlat. Nekem is szimpatikus a rendszere, nyugodtan vedd azt :) Egyébként az SP sem rossz, de a Blackberry-vel jobban jársz.
2014. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+1 SP
2014. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!