Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti vennétek még Lumia 625-öt?

Ti vennétek még Lumia 625-öt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, de a kevés RAM miatt aggódok egy kicsit. Érdemes megvárni az új modelleket, vagy azokban is csak fél gigányi lesz?(L630 512megát kapott és ugye még esedékes egy 530 is) Nem szeretném, hogy pár hónap múlva mégis elavuljon a RAM miatt.

2014. jún. 30. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 8.1-es frissítéssel javulni fog a memóriakezelés, szóval az 512MB RAM-os WP-k még használhatóbbak lesznek, mint ezelőtt. Persze előbb-utóbb WP-nek is 1GB RAM lesz a minimális követelménye, de az nem a 8/8.1+GDR időszakban lesz, másfél/két évig még tuti használható lesz a 625, és érkezni fognak frissítések az 512-es telefonokra is.
2014. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 szori válasza:
Lumiának bőven elég a windows miatt. Szerintem sokkal jobb ennyiért, mint egy hasonló árú Androidos. Ha nem használod extrémen (pl. sok nagy grafikás játék), akkor jó választás. (Mondom ezt én androidosként, de az egy 100 ezres telefon (annyiért már nem fagy le). Esetleg egy kínait, de csak ha értesz hozzá és rá kell számolnod a váomot. Vagy Blackberry :)
2014. jún. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
jobb ha nem veszel lumiát, a 3 oprendszerből a legkevésbé ismert, alig van valakinek és ez érezhető is a felhozatalon, mondjuk ha szereted ha olyanod van amit senki nem vesz akkor jó lehet
2014. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3, csak halkan súgom meg Neked, hogy az elmúlt félévben Európa számos országában több Windows Phone-t értékesítettek, mint iPhone-t... aha, tényleg ismeretlen.
2014. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

#4: álmodban apukám

mutass róla statot

2014. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
Ennek a szerencsétlen 72%-os WP ügynöknek visszatérő képzelgése ez az adat amit egy félreértett Index cikkből szedett, már én is írtam neki, hogy hülyeség de csak mondja újra és újra, nem érti, hogy kb 2% a részesedése a WP-nek és az is csökken. Annyi ilyen tájékozatlan ember van sajna. Csak nem tudom mi motiválja? Részvényes a Nokiaban? Vagy miért nem fogja fel? Fizetnek neki érte, hogy itt reklámozza azt a szart?
2014. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hahaha

ez jó

játék a számokkal, tanultuk ezt :D miért nem mindjárt a nokia boltok eladóit mérték?


nézegesd:

[link]

2014. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Európáról beszéltem: [link] de ami késik, nem múlik... hiába okoskodtok, a számok és a váráslói visszajelzések nem hazudnak, egyre több az elégedett Windows Phone felhasználó, ami nem véletlen. Gondolom Ti, Vér Pistikék szintén WP8.1 felhasználók vagytok, és saját tapasztalataitokra alapozva osztjátok az észt... ja, nem.
2014. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5-6, nem kell itt a szazalekokkal dobalozni, eleg ha kinezel az utcara, egyre tobb embernel latsz valamilyen lumiat, a munkatarsaim kozt is sokan atvaltottak mar wp-re
2014. júl. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!