Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet tudni, hogy a Windows...

Lehet tudni, hogy a Windows Phone 8.1-es frissítés kb. mikorra lesz elérhető a T-mobil felhasználók számára?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem.
2014. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik telefon. De ha Debrecen kozeli vagy, amint kijon a fuggetlen, olcson fel tudom neked tenni!
2014. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendes tőled, köszönöm, de pesti vagyok :) Arra lettem volna kíváncsi hogy a Nokia Lumia telefonokra nagyjából mikorra várható az új op. rendszer érkezése. Úgy rémlik, hogy júniusra ígérték, de lehet, hogy én emlékszem rosszul.
2014. júl. 1. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Júniusban indult a 8.1 hivatalos terméktámogatása, és sokan azt hitték, hogy az egyenlő a frissítés kiszórásának dátumával, de nem. Ha minden igaz júliusban kezdik, de még nincs pontos dátum.
2014. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!