Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact vagy...

Sony Xperia Z1 Compact vagy inkább iPhone 5s? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A sony mellett nem szól semmi. Nem egy értéktartó mobil és nem állnak a szofver optimalizáltság magaslatán.
2014. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

A 9mm nevu felhasznalo pedig nyilvanvaloan nem fogott meg a kezeben ujabb Sony-t.


Szerintem a Z1 Compact jobb. Igen, nem ertektarto, mivel nincs olyan hulye aki kiadjon egy egy eves telefonert ugyanannyit mint amennyiert megvettek :D


A Sony mellett szol, hogy jobban ossze van szerelve, vizallo, nagyobb a kepernyo felbontasa (es PPI erteke is!), jobb kamera (mind felbontasban, mind kepminosegben), es nagyobb az akksija is. Raadaskepp olcsobb is mint az iPhone.

2014. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább a Z1 Compact
2014. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmentem az egyik üzletbe próbálgatni a két készüléket, a böngésző nagyon akadozott a Sonynál (Chrome), az iPhone-nál viszont nem (Safari).
2014. júl. 3. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyértelmű nem ?
2014. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, meg is rendeltem az iPhone 5s-t :)
2014. júl. 7. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!