Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gorilla Glass 3-ra érdemes...

Gorilla Glass 3-ra érdemes egyáltalán védőfólia? Felesleges?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem felesleges. Tökmindegy milyen majomüvegnek hívják, a por karcolja. Ne spórolj már egy ezresen...
2014. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert attol is fugg mennyire vigyazol ra...baratnom telojan gorilla 1 van, folia sosem volt rajta, 2.5 eves es ha megtorli olyan mint uj koraban. Nekem mar szerintem a leggorilabb sem birna karcmentesen 1 evet:)
2014. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag jol birja, de egy folia, vagy megjobb, a folyekony kijelzovedo nem jon rosszul.
2014. júl. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

oks kösz.


szimplán azért a kérdés, mert most váltanék értelmesebb telefonra (S5230 kijelzőjét nem nevezném érintőképernyőnek, inkább "nyomóképernyőnek") és a mostani mobilomon kissé zavaró a fólia. Ez alatt azt értem hogy mintha kissé tapadna, nem elég "kényelmes", nem csúszik igazán..


na már azt se tudom mit írok, nem tom megfogalmazni. neki megyek másképp:

szóval zavaró lehet a védőfólia rajta?

2014. júl. 3. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik készüléken zavaró a védőfólia. mint általában minden, ami utólag van rátéve és nem a készülék szerves része. Rontja az élményt. Persze fóliák közt is van jobb és gyengébb minőségű, ami befolyásolja a használhatóságot. Ugyanakkor kétségtelen, hogy hasznos a kijelző megóvása szempontjából, hiszen Gorilla Glass ide, vagy oda, azért az sem mindenható.
2014. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!