Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt akarom kérdezni hogyha a...

Azt akarom kérdezni hogyha a meglévő Telenor előfizetésemet megtartom és lecserélném a készülékemet, viszont nem az én nevemen van a készülék és nincs is Magyarországon akinek a nevén van jelenleg, akkor nem tudom lecserélni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

a telenornál? nem

vagy veszel egy készüléket telibe

2014. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ír egy hivatalos meghatalmazást két tanúval, hogy intézkedhetsz a nevében, és máris le tudod cserélni a készüléket.
2014. júl. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Telefonkészülék, SOHA NINCS SENKI NEVÉRE ÍRVA!!!

Az előfizetői szerződés az ami névre szól!

Tehát a telefont ki is dobhatod, össze is törheted.

Készüléket bármikor cserélhetsz.

Az előfizetői kötelezettség a sim kártyához kapcsolódik!!!

Ugye nem gondolod, hogy például nem cserélheted le a tv-det pusztán azért mert kábeltévé előfizetés van rajta?

Az sem a készülékhez van kötve!

Nyugodtan cserélhetsz!

A KÉSZÜLÉK CSAK ESZKÖZ!

Én is így csinálom hűségprogramban másfél évente.

Aláírok 2 évet aztán az új teló megy a piacra.

Beszerzek egy használtat vagy megtartom a régit s marad pénzem is az eladott telefonból.

14 éve Telenor előfizető vagyok!

(39F.)

2014. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Abban igaza van a harmadiknak, hogy készüléket vehet bárki bármikor függetlenül az előfizetéstől, én a kérdés alapján úgy értelmeztem, hogy a saját szolgáltatónál akarja az előfizetéshez kapcsolódó kedvezményeket esetleg igénybe véve lecserélni a telefont. Na ehhez kell az, akinek a nevén az előfizetés van.
2014. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben van egy nem-gyenge "csavar", amitől érthetetlenné válik. -szerintem!
2014. júl. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2014. júl. 14. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!