Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden mobilra adnak ki rossz...

Minden mobilra adnak ki rossz szoftvereket, vagy csak Sony mobilokra?

Figyelt kérdés

Számos kérdés van amiben Xperia telefonok szoftverére panaszkodnak. Frissítés után lassú, akad, sokszor lefagy, nem lehet felvenni a hívást és így tovább. Nekem is Sony telefonom van és nem a gyári szoftvert használom. Elegem lett a lassúságból.

A többi gyártó telefonjai (mindegy milyen rendszer, Android, Windows, iOS stb.) is szenved valamilyen nagyobb hibában? Saját tapasztalatok?



2014. júl. 4. 17:15
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Az iOS 7-es frissiteset a regebbi szeriakra szinten rosszul optimalizaltak. Kb fel evet kellett ra varni h a 4/4s eken ismet zokkenomentesen fusson.


Ezen kivul nyilvan minden rendszernel elofordulhatnak biztonsagi hibak stb, de ezeket altalaban folyamatosan probaljak foltozni. Mar azon tipusok eseten amiknel meg van tamogatas.

2014. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én szerencsére már 7.1.1-re frissítettem csak az iPad4-et azzal nem volt gond. De tény, hogy máshol is vannak ilyenek. Viszont iOS fronton ezt gyorsan javítják.

Androidnál még a MIUI ilyen amihez hetente adnak ki frissítést. Az is elég görkülékeny rendszer.

Androidból nekem csak az jön be.


WP is be tud lassulni egy idő után. Meg bugos is lehet. Legalábbis ez a tapasztalat.

2014. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!