Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől repedt meg a telefonom...

Mitől repedt meg a telefonom kijelzője?

Figyelt kérdés

Éppen írtam valakinek facebookon telefonrol, és egyszer csak roppant egyet a kijelzo, és megrepedt.

Nem nyomtam erõsen, nem ejtettem le, nem csináltam szerintem semmi olyat amitõl megreoedhetett volna. Nem nagy, kb 1-1,5 centis repedés a képernyõ közepén. Mitõl lehet ez?



2014. júl. 5. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen telód van? Nem lehet h volt rajta egy "láthatatlan" repedés? Illetve nem tudom h összefügg-e vele, de nem forrósodott fel a telefon képernyője? Mert, ha mobilnetet használsz, akk gyakori h felmelegszik, és érzékenyebbé válhat a képernyő...de ez csak elmélet. Tegyél egy próbát, ha van rajta gari.
2014. júl. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy már korábban repedt volt a telefon vékonyan, így egy minimális terhelés is elég volt, hogy megrepedjen látványosan. Illetve, ha valamilyen olcsóbb kategóriás készülék, elképzelhető, hogy szimplán csak elfáradt az anyag, vagy ahogy a korábbi válaszoló mondta, túlmelegedett a telefon és ez elgyengítette a kijelzőt.
2014. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!