Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 - Android...

Samsung Galaxy S4 - Android 4.4.2 Frssítés?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő: A napokban vettem egy Galaxy S4-et amin az android 4.2.2(Gyári rendszer) rendszer fut, ezt szeretném 4.4.2-re frissíteni. nem lenne nehéz dolgom de a telefon ROOT-olt volt... Már unrootoltam de továbbra sem engedi frissíteni a rendszert (gondolom a használttelefonstól akitől vettem függetlenítette a telefont és ezért nem engedi)


A kérdésem az lenne hogy ha a SAMMOBILE-ról leszedek egy gyári ROM-ot és azt Odin-al felteszem akkor a függetlenség megmarad-e?


A másik kérdés hogy melyik ROM-ot szedjem le? Melyik régió az amiben van magyar nyelv?


Amit én néztem arról adok egy leírást meg linket:


Model: GT-I9505

Model name: GALAXY S4 LTE

Country: Germany

Version: Android 4.4.2

Changelist: N/A

Build date: Thu, 01 Jan 1970 00:00:00 +0000

Product Code: DBT

PDA: I9505XXUGNE5

CSC: I9505OXAGNE5

MODEM: I9505XXUGNE5


[link]



2014. júl. 5. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
A telefonos mit mond? Mielőtt mókolsz beszélj vele mert ha te elcseszed biztos nem viheted vissza.
2014. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!