Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a sony xperia...

Mit gondoltok a sony xperia z1 compact telefonról? Megéri megvenni? (Főleg az válaszoljon akinek ilyen van ha kérhetném)

Figyelt kérdés

2014. júl. 5. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :( Nem is értem mi a fenének tettem ki :(
2014. júl. 9. 10:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem erről a típusról, nekem sem válaszolt senki :)


Úgy látszik, mégsem használják túl sokan.

Egyébként, az alapján, amiket összeolvasgattam róla, papíron nagyon erős, meg sokoldalú telefon, de a használata már nem egyértelműen pozitív mindenkinél, egyeseknél fura dolgokat művel.


Például az árukeresős értékelések között is van egy-két elég negatív megállapítás róla:


"Hátrányok:


Telefonálás közben belép a beállításokba, a menübe, stb, gyakorlatilag mire befejezem a beszélgetést teljesen elállítom az arcommal. Tud erre valaki megoldást?

Vettem egy fehéret ez volt a baja, gondoltam a szenzor a hibás. Vettem egy feketét ugyan ezt csinálja. Szóval ez típus hiba?

A zsebemben feloldódik a képernyő. Fényképező, Google kereső, vagy csak a képernyő lesz nyitva. Ha telefonálnak, mire kiveszem a zsebemből már valami történik a kijelzővel..."


"Hátrányok:


Én vigyázok a dolgaimra. Pláne ugye a frissen vásárolt, drága cuccokra. : D

Na erre hiába. Nem kaptam rögtön fóliát a készülékre, eltelt majd egy hét. De már a második nap délelőttjén felfedeztem a hátulján karcokat. Nem is akármilyet! Ez nagyon bosszantó. Egy felső kategóriás, drága készülék és azt nem viseli el, hogy az asztalra lerakjam. Csak attól lehet, mert CSAK a hátlapja karcolódik. Azóta van rajta elöl, hátul fólia, de az is pillanatok alatt karcos lett..

a középkategóriás Samsungomban volt mozgásérzékelő. Na ebben nincs. Nem mintha hiányozna, de azért csak 2. 5 X többe került...

Pár apróság hiányzik még az Androidjából, amik a Samsungban a 2. 3-ban is már megvolt, bár ez tudom, hogy nem az Androidon múlik... És alapvetően a telefon minden szinten kárpótol érte...

DRÁGA! NAGYON! Ezt a teljesítményt, sebességet várnám el mindenhol és az extra szolgáltatásokkal kellene kiemelni a kategóriákat."


[link]

2014. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hello!

Nekem 2 napja van Sony Xperia Z1 Compact-om és Sony Xperia U-ról válltottam. Ég és föld. Nagyon jó telefon minden pénzt megér. Eddig hibátlanul működik nem tudom megakasztani. GYORS!!! Ha érdekel mégtöbb információ róla akkor írj privátba és skypeon elmondom.

2014. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!