Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S, valaki segít? Lejebb

Iphone 4S, valaki segít? Lejebb

Figyelt kérdés
Olvasgattam,és egy olyan baszta ki a szemem,hogy iPhone 4s-re már nem jönnek ki új frissítések.Most ezt kicsit így átgondolva hülyeségnek tartom,mert a gyári iPhone 4S-eken amit kihozol a boltból,tudtommal iOS 4.0 van.De hoppá,az iPhone 4S támogatja iOS 7.0 barátunkat is és az kicsit újabb iOS magyarul arra vannak újabb frissitések.akkor hogy is van ez?nagyon kezdő vagyok még ebben az iPhone dologban,aki tud segíteni írjon rám,köszönöm

2014. júl. 8. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Az iPhone 4S iOS 5-ek debütált 2011-ben, és amit Te ma hazahozol mondjuk a Telekomból azon iOS 7 van. Már az is csoda ha iOS 6-osat találsz, újat, rendes boltban, nemhogy iOS 5-öset.

Még megkapja az iOS 8-at, ami szeptember körül jelenik meg vége. Kisebb update-ek még jönni fognak rá(8.0.1, 8.1, stb), de az iOS 9-et már biztos nem.

2014. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így van, ha ma veszel egy 4S-t, azon már nagy valószínűséggel iOS7.x lesz - egyébként ezt a dobozán is látni, frissítette az Apple a képet:)
2014. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és ha én most veszek egy iphone 4s-t,amin ios 4 van,mert hasznaltgsm-ből veszem,melyik iost érdemes rátennem ami nem lassítja a telefont és még a mostni szoftverek nagyrészét is támogatja KÉRDŐJEL
2014. júl. 8. 18:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs választási lehetőséged, csak a legfrissebb iOS-t tudod rátenni. Ahhoz ugyanis, hogy szoftvert rakj a telefonra, az Apple szervereinek alá kell írnia, amelyet régebbi szoftverekkel nem szokott megtenni.
2014. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
magyarán pl egy iOS 6-ot semmiféleképpen nemtudok rátenni?
2014. júl. 8. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez a helyzet.
2014. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de miről beszélsz kérdező :@! ios4-el NEM TALÁLSZ 4S-t!!!!!!Mivel iOS5-tel jött ki :P, és én is használtgsm-be vettem ios7.1.1-el, a legfrissebbet rárakják általába
2014. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Amúgy meg pár perc egy frissítés.
2014. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" ios4-el NEM TALÁLSZ 4S-t!"

Efölött jól elsiklottam, valóban, iOS4.0 iPhone 4-gyel jelent meg, 4S már iOS5.0-t használt.

2014. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!