Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell használni az iphone-...

Hogy kell használni az iphone-t? Nem értek hozzá sajnos egyáltalán

Figyelt kérdés
Itt van a kezemben a vadiúj iphone 5S de azt se tudom mit kezdjek vele, eljutok odáig hogy feloldom és kb ennyi... Nem tudok letölteni semmit sem, azt se tudom hogy kellene, fogalmam nincs mit hogy kell használni rajta. Eddig egy S3 minim volt, és ég és föld a két telefon, nem tudom mit kezdjek vele, kérlek segítsetek
2014. júl. 8. 17:12
 1/7 Smittes ***** válasza:

Regisztrálj az AppStore alkalmazáshoz, és ott tudsz letölteni alkalmazásokat rá.

Vagy mit nem tudsz?

2014. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smittes ***** válasza:

[link]


Itt is tudsz regisztrálni ITunes fiókot.

2014. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 |Orfeusz| ***** válasza:
Kell egy iTunes fiók (mint Androidon a Google fiók), és érdemes hozzá egyből bankkártyát is társítani.
2014. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sajnos nincs bankkártyám..
2014. júl. 8. 17:36
 5/7 Smittes ***** válasza:

Addig nem is kell még ingyenes alkalmazásokat szeretnél letölteni.

Viszont nem bunkóságképp, de érdekel hogy hány éves vagy?

2014. júl. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zakathol ***** válasza:
100%
Ki aktiválta a telefont? Ahhoz ugyanis eleve kéne lennie Apple ID-dnek, ha pedig az van, akkor alkalmazásokat is kéne tudnod letölteni.
2014. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi a f**znak veszel akkor iPhone-t? Ráadásul az akkori legdrágábbat?
2014. okt. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!