Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z2 vagy Lg G3?

Sony Xperia Z2 vagy Lg G3?

Figyelt kérdés
Telefon vásár előtt állok, csak nem tudok dönteni melyik legyen, valakinek van az alábbi készülékekből? ha van akkor menyire elégedett? és melyik a jobb?

2014. júl. 8. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Z2 (Sajnos a Snapdragon 801-nek sok a QHD)

De egyébként HTC One M8 !

Ha külföldi rendelés is játszik, akkor OnePlus One vagy Oppgo Find 7

2014. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A htc one m8 nekem is tetszik de sajnos a kamerája miatt nálam kizárva, köszönöm a választ, viszont az lg g3-on nem nézzük a pici döccenéseket akkor is a sony a nyerő?
2014. júl. 8. 20:44
 3/11 Osynho ***** válasza:
A "pici döccenéseket" hogy lehet nem nézni egy abszolút csúcskategóriás telefonnál? Mintha egy 750-es BMW-nél nem néznéd, hogy néha lefullad magától. :D
2014. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sokáig volt samsung mini telefonom :D a "pici döccenéseket" már megszoktam, de most váltani akarok csak nem tudom mit érné meg megvenni amit tudok használni egy 4-5 évig megint
2014. júl. 8. 21:28
 5/11 Osynho ***** válasza:
Te tudod, de én, ha ennyit kiadnék egy telefonért, nem kötnék ekkora kompromisszumot. Egyszerűen nekem ne akadjon! Nexus 4-em van, már ez se akad, pedig nem kerül annyiba, mint a fenti készülékek.
2014. júl. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Aladár Benő válasza:

Az alábbi telefonok közül a Z2.

Ha összeveted a Z2-ben 3 giga ram,a G3-ban 2.

A z2 víz és porálló,az Lg ilyenről mégcsak nem is hallot.

Nemtudom nálad mérvadó-e de a Sony-nak zajszűrős fülese van ami szerintem jó dolog.A Sony-val víz aladt is tudsz kamerázni/fényképezni.A sony-nak jobb a kamerája.A G3 csak annyival jobb hogy 2k-s kijelzője van,míg a sony-nak full hd-s.És az lg-be van valami lézeres valami a kameránál ami nemrossz dolog,de számomra nem mérvadó.Ráadásul a sony-nak 2 hangszórója van.Alul és felül így filmnézésnél is élvezetesebb a sony.

2014. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Z2-m van, és imádom. Egy rossz szót sem tudok róla mondani :) Ha újra telefonvásárlás előtt állnék, ismét ezt venném :)
2014. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

utolsó előtti, nem 2k hanem 4K kijelzője van a g3-nak (QHD)

Z2!! Én azt fogok venni hamarosan.

2014. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Osynho ***** válasza:
Hogy lenne 4K a kijelzője? :) A 4K 3840 x 2160 felbontást jelent, míg a G4-nak 2560x1440 a felbontása.
2014. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Osynho ***** válasza:
*G3
2014. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!