Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van ilyen alkalmazás (androido...

Van ilyen alkalmazás (androidos) telefonra?

Figyelt kérdés

A telefonomban van jegyzettömb (egy alap, és egy colornote nevű) , de nem tudom kirakni, kiemelni, hogy a felírt jegyzeteim szem előtt legyenek, ha például bekapcsolom a telefonomat. Nincs ilyen funkciójuk.


Olyan kérdésem lenne, hogy lehet az internetről ilyent letölteni a telefonra, vagy sem? Ha igen, melyik az a fajta jegyzettömb?


2014. júl. 9. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nem emlékszem pontosan, de volt egy app, aminek ha kiraktad a widgetjét, láttad a jegyzeteket a főképernyőn.
2014. júl. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :) Jó tudni, hogy valóban létezik ilyen :D Kicsit idegesít, hogy nem látom magam előtt a dolgokat, amiket feljegyzetelek, arról pedig elfelejtkezem, hogy a jegyzettömbe már írtam.
2014. júl. 9. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt amit szeretnél, a Colornote is tudja (ha egyről beszélünk [link] )


A hiba nálad valószínűleg az, hogy átraktad az SD kártyára.

Azt az alkalmazást nem használhatod widgetként, amit átraksz az SD-re.


Beállítások - Alkalmazások - Alkalmazások kezelése - itt ráböksz a Colornotera, és a megnyíló alkalmazásinfoban áthelyezés a telefonra.

Telefont újraindítod (hogy betöltse a változtatást), és már ott is van a widgetek közt.

2014. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :D Nagyon hasznos volt! Meg is csináltam az említett beállítást, viszont annyi kérdésem van még - nem tudok sajnos angolul, - hogy a widgnetet hogy tudom megjeleníttetni a főképernyőn? :)
2014. júl. 9. 23:19
 5/7 A kérdező kommentje:
widget *
2014. júl. 9. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Belépsz a menübe, ott van olyan, hogy modulok vagy widget ott rányomsz hosszan és kihúzód.
2014. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2014. júl. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!