Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 megfelelő?

Nokia Lumia 520 megfelelő?

Figyelt kérdés
anyám akar venni egy okostelefont, nem tudom milyen a windows phone. nekem csak androidom volt eddig. ez egy megfelelő kezdőtelefon lehet a számára? kicsit olyan nehezen megértő típus, csak sokadjára képes felfogni, megtanulni az eszközök kezelését. Ez jó telefon lehet neki? vagy valamilyen kis, olcsó androidost ajánlanátok? Androidot ismerem annyira, hogy ne olyan legyen ami pár hét múlva lelassul és utána mindig az marad, valami olyan telefon kellene ami minimum akadás nélkűl képes futtatni a menürendszerét. 4" nál nagyobbat sem akar kb.
2014. júl. 9. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jó arra, bár a nem sokkal drágább Lumia 630, vagy a nemsokára megjelelő 530 is jó (jobb) lesz.

De egy kezdőnek tökéletes, a Windows Phone a gyengébb készülékeken is gyors, rugalmas, és akadásmentes.

2014. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem használja ki felesleges neki okos teló, minek? Nokia 208 majdnem annyit tud mint egy okos teló szerintem bőven elég. Egyébként nekünk 520-as van a családban kettő is, Fateré tök vacak, de nem ért hozzá és szerintem minden rosszul van beállítva, párom arról használja a wifi-s neten, nézi a leveleit. Mondjuk játékok jobban futnak az Android rendszereken.
2014. júl. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!