Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni. Melyiket...

Nem tudok dönteni. Melyiket vegyem meg.3 között vacillálok: Alcatel OneTouch Idol 2 S, LG Optimus F6, Nokia Lumia 635?

Figyelt kérdés
Még egy olyan kérdésem lenne... hogy a windows phone rendszer használata, mennyire nehéz? Android vagy inkább windows rendszer? Indokkal ha kérhetem. Köszönöm!
2014. júl. 10. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nokia
2014. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smittes ***** válasza:
Wp stabilabb, fagyásmentes. egyértelmű Lumia 635
2014. júl. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használtam mindkét rendszert. Windows jóval hatékonyabb arra a hardverre, amire tervezték. Android mindenre feltehető elvileg, emiatt sokkal kevésbé képes kihasználni a hardvert, sokkal lassabb, nekem sokszor ki is akadt, kevéssé megbízható. WP hónapok alatt egyszer nem akadt ki, gyors. Igazából már konstrukciójánál fogva előnyösebb a WP. Mert ugyan nem fut annyi hardveren csak amire tervezték, viszont azon gyorsabb, stabilabb. Nokiához kapsz ingyen navigációt (kb. iGo szintű a cucc, ami Androidra 10-20 ezer lenne pluszban). Egyértelműen én is a nokiát javaslom inkább.
2014. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha még nem késő, nekem először ez az alcatel volt, de 2 napot bírt, lg f6-ra cserélték, és nagyon szeretem. A wp-ról nem tudok nyilatkozni, van, akinek nagyon bejön, van, akinek nagyon nem.
2014. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Esprimo Mobile ***** válasza:
a wp jó rendszer csak sokaknak nem kényelmes a kezelése a droidhoz képest, és kicsit még hiányos a market-ja. Ha van a közeledben mediamarkt , ott szinte minden telot kiraknak kiprobálni. Menj be , babrálgatni a kiszemelteket, ha nemtetszene a wp, lehet akármien jó Nokia, nem lesz az igazi. Olvasgasd át a specifikáciokat és , és az ide irt véleményeket, próbáld ki az összeset, majd vedd meg azt ami a legjobban tetszik, és legtöbb pozitívum szól mellete(próba alatt tekerd fel a fényeröt manuálisan hogy lásd mit tudnak a kijelzök egymáshoz képest nyujtani gyakorlatban, nézd meg a beállitásokat számodra szükséges funkciók kezelését, ha wan wifi próbáld ki a böngészöt, tölts le egy alkalmazást, rakd fö helyre az ikonját majd töröld le. Ezek alatt megfigyelheted meik telot szeretnéd birtokolni, és nemcsak egy dobozt rendelsz kizárólag mások tanácsára hagyatkozva.
2015. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!