Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lunlmia 520-am van és....

Fghjkloi kérdése:

Nokia lunlmia 520-am van és. Történtek szeretnék letolteni rá hogy tudom ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Mien programmal tudok a mobilomon torrent oldarol letölteni pl: 1st .kert eddig egy xperia j volt es azzal siman tudtam letölteni történtek de ezzel mar tobb torrentet kipróbáltam az áruházból de egyikkel sem kikerült eddig .valaki tudna nekem segíteni?

#program #letöltés #Torrent #oldarol #pl: 1st .kert #egy xperia #j volt es azzal siman tudtam letölteni történtek de ezzel mar tobb torrentet kipróbáltam az áruházból de egyikkel sem kikerült eddig .valaki tudna nekem segíteni
2014. júl. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Windows Phone-ra nem lehet tört játékot/programot tenni, meg kell venni
2014. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudok olyan programot leszedni amivel tudok torrentet tölteni?
2014. júl. 10. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van torrent kliens rá, de csak zenéket és videókat tudsz vele leszedni, működő programot nem
2014. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érte. Pedig én filmet akartam leszedni vele..mind 1 mi a neve zeneknek jo lessz.
2014. júl. 10. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy a nyelvtanod borzalmas félreértettelek. Le tudsz tölteni filmeket rá, pl ezzel: [link]
2014. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt irja hogy az alkalmazás nem érhető el a telefonomon. Lumia 520am van.. Lehetséges hogy nem8.1 es Wind... Van rajta?
2014. júl. 13. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!