Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek olyan felnőtt...

Van valakinek olyan felnőtt Pou-ja, amit már nem használ és esetleg oda tudná adni nekem? (ingyen)

Figyelt kérdés
Az öcsémnek kéne.Ha vannak kiegészítői az plusz, de ha nincsenek az sem baj és jó lenne ha mondjuk 50 szint feletti lenne.Akinek van kérem írjon üzenetet és minden normális választ köszönök előre is.:)

2014. júl. 12. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
50-es szintre 1-2 nap alatt jutottam el. Ha meg lusta az öcséd kivinni 50-es szintig, ne is erőltesse mert 50-es szint felett nem egyszerű fejlődni.
2014. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
de könyörgöm...ennek a játéknak pont az a lényege, hogy magad csináld...ahogy az első mondja, ha nincs türelme hozzá, akkor hagyja abba, mert semmi értelme nincs. kb. mint a gyereknevelés :D nem akarom kezdetektől megtanítani dolgokra, inkább veszek egy 7 évest, aki szobatiszta meg beszélni is tud már. XD
2014. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
plssss nekem is lécci!
2014. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*nekem is küldjétek el lécci!:)xDDDDDDDDDDDD
2014. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!