Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem fel a ClockWorkM...

Amcsih kérdése:

Hogyan tegyem fel a ClockWorkMod-ot?

Figyelt kérdés
ZTE Blade 3-mam van. Már volt rajta 2-szer is, most megint rászeretném tenni, de nem jó semmivel sem, valami ötlet? Már rengeteg oldalt néztem ami direkt Blade 3 hoz van, de egyse működött.

2014. júl. 12. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerinted erre lehet válaszolni? Még azt is titkos Tőled, hogy milyen op.rendszer van most a Bladen.

De: én egyszer tettem fel a CWM-et, sokszor használtam, azóta is rajta van. Miért szedted le??

Amúgy: most írjam le azt a 3-4 verziót, amivel meg ahonnan telepíteni lehet, mire majd közlöd, hogy ezek nem mennek nálam!

Írd le, melyikek módszerekkel próbáltad, ha ezen kívül tudunk valamit, válaszolunk..

2014. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha nincs rajta a cwm, godolhatod, hogy alap az op. rendszer, tehát 4,0,4.. és recovery installal probáltam, sok helyről szedtem le, de mindegyik szar volt
2014. júl. 12. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, ha kérdezel, akkor adj információt is, miért nekem kell, kitalálni, "gondolni"?

Alap? Mondod Te!

Miközben ez "Már volt rajta 2-szer is", pont nem arra utal.

Ez információ? "mindegyik szar volt".

Információ az lenne: mi volt a hibaüzenet??

Rád bízom a továbbiakat.

Információ nélkül, ráadásul ami van, az is rossz, nem tudok válaszolni.

Írni, bele a semmibe meg nagyon nem szeretek, most is, sokkal többet kellett írnom, mint Te tetted, ráadásul még mindig nem jutottál közelebb a megoldáshoz.

Jó estét!

2014. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
olyAN CSÍRA VAGY B*ZDMEG, NEMTOM MINEK KELL ITT OKOSKODNI, DE TE AMEDDIG ITT P*FÁZTÁL ÉN MEGCSINÁLTAM -.-
2014. júl. 12. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor ki is volt az *üje, aki a leírások ellenére sem tudta feltenni, és ráadásul hülyén is kérdezett?

Nem én kezdtem!

2014. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!