Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z1 Compact-nál tényleg...

Xperia Z1 Compact-nál tényleg nem lehet az appokat külső SD kártyára rakni?

Figyelt kérdés

Csak a 16 gb belsõ tárhelyre engedi pakolni a data mappákat?

És kb. mennyi a szabad RAM? Mert azt is hallottam, hogy rosszul csinálták meg a ram kezelést és ha walkman-en hallgatsz zenét és közbe netezel, csak úgy bezárja a zenét a kevés ram miatt. Ez igaz?


2014. júl. 12. 23:25
 1/1 anonim válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet, de megpróbálom elmagyarázni:


Tulajdonképen, nem a telefon típusa, hanem a rajta futó operációs rendszer számít abban hogy tudod-e pakolgatni az appokat. És igen, az androidon tudod!


A RAM 2GB ami bőven elég mindenre, nem tudok tapasztalatot mondani, nem próbáltam még ezt a készüléket ki. De tuti hogy 2 GB NEM KEVÉS!


Egyébként szerintem kavarod a RAM-ot a ROM-mal.

A RAM : írható, olvasható memória, kikapcs. után tartalmát elveszti

A ROM : olvasható de nem írható memória, kikapcs. után tartalmát megőrzi


Szóról szóra így van a tankönyvekbe. Jelen esetben a ROM az android rendszer, a RAM pedig a megnyitott alkalmazásokért felel.

2014. júl. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!