Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy is van ez az előfizetés...

Hogy is van ez az előfizetés pontosan? (Iphone 5s)

Figyelt kérdés

[link]


Erről a telefonról lenne szó!

Kővetkező a kérdésem.

Hogy is van ez az előfizetés pontosan? Mert nekem azt mondták hogy mivel új előfizető lennék kérnek tőlem 70 ezret de addig nem küldenek számlát amíg az le nem jár.(előző előfizetésemet le mondtam, így dominos lettem)

És akkor most pontosan mi az a legolcsóbb ár amit haviba fizethetnék és melyik díjcsomaggal? és ez a "előre pénz fizetés" ez hogy zajlik valójában?

Köszönöm szépen előre is! (Csak értelmes kommenteket. köszi)



2014. júl. 13. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a 70 ezer a csomagtól függ. a lényeg tényleg az, hogy tulajdonképpen kifizetsz előre néhény havidíjat, szóval igen, addig nem fogsz kapni számlát. erre ugye azért van szükség, hogy legyen nekik is pénzük, ha esetleg egy olyan ember akar kihozni telefont, aki utána nem akarja fizetni. gondolom 70ezret a legolcsóbb csomag mellé kérnek, és ha elhoznád a telefont 99ezerért+20ezres havidíjú csomaggal, akkor lehet csak 40ezret kérnének előlegben, ezt meg kell kérdezni, ez csak az én tippem.
2014. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah, illetve mégsem, mert ha logikus vagyok, akkor pont, hogy minél olcsóbban hozod el a telefont, annál nagyobb előleg lehet. szóval akkor ha a legolcsóbb csomagban elhozod 199ezerért+havi 2790, akkor lehet kevesebb az előleg.
2014. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem!

tehát akkor ez te szerinted ez a 70 rongy a "legkisebb" díjcsomagra vonatkozik? :)

2014. júl. 13. 11:11
 4/5 anonim ***** válasza:
tippem szerint igen.
2014. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek túráztatod magad itt?

Pontos dolgot úgyis a T tud neked mondani?

Hívd fel! 1430 ingyenes. 2 perc alatt választ kapnál a kérdésedre. De tudom az túl egyszerű.

2014. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!