Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok olyan telefont...

Mondanátok olyan telefont amelyiknek szép képet csinál az előlapi kamerája? És ha lehet androidos.

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Huawei Ascend P7 a legtökéletesebb SELFIRE. Minden másban is tökéletes!
2014. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondj árat. 50 ezer? 100 ezer? Úgy könnyebb segíteni.

Ha mindegy:

[link]

2014. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát. S3 vagy S4et akartam szóval annak az árában szeretnék másikat mert olvastam a ezekről a telefonokról és elég sok negatívumot írtak.
2014. júl. 13. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Most a P7 , de várj egy picit mert kijön egy SONY , az elolapi kameraja 5-8mp es lesz , es elol is lesz VAKU . Igy elol es hatul is lesz rajta vaku
2014. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Várnék csak 1-éig vagyok külföldön addig meg szerintem nem jön ki... vagy ha mégis akkor k*baszott drága lesz.
2014. júl. 13. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy 5-8 megapixeles kamerája lesz? Nem mindegy az, hogy 5 vagy 8 esetleg közötte. És azt sem tudom honnan veszed te, hogy olyan rossz lenne a Galaxy S4 vagy S5. Vegyél egy S4-et mert abban az ár kategóriában te még csak hasonló minőségű telefont sem fogsz találni. Mellesleg a telefon nem selfizésre való. Ha annyira képeket akarsz csinálni akkor fényképezőgépet vegyél...
2014. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szoval neked S4 vagy S5od van es nem birod, hogy valakinek nem tetszik. Megertelek:)

Viszont keresztanyamnak S5je van es kib*szott szar. Ha nekem nem tetszik akkor ne legyel mar te folhaborodva. Ha nem abban az ar kategoriaban van a P7 akkor nem. Nem erdekel. Szuletesnapomra kaptam rokonoktol 110E ft.

"Nem selfizesre valo". Had dontsem mar el en, hogy mire akarom hasznalni. Sokat jarok olyan helyeken ahol rengeteg erdekesseg van.. had ne cipeljem mar magammal azt a bazi nagy kamerat.

Es ha valami bajod van ne itt toltsd ki. Koszonom.

2014. júl. 16. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Az s5 tény és való, hogy rossz, ellenben az s4 a világ egyik legjobb mobilja.

Én azt vagy lg g2-őt vennék.

Vagy amit linkeltem sony shelfi mobilt megvárod.

~2#

2014. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!