Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja a telefonom azt,...

Miért írja a telefonom azt, hogy a memória kezd megtelni, amikor 8Gb kártya majdnem üres benne?

Figyelt kérdés
Sony E Xperia telóm mindég azt írja h a telefon memória kezd megtelni,amit enged áthelyeztem kártyára.8Gb kártya van benne ebből 3 Gb foglalt.a telóról hogy lehet átpakolni cuccokat,ha nem ajánlja fel az áthelyezést,vagy hogy lehet helyet felszabadítani? Segítséget előre is köszönöm! Jah és amatőr vagyok a témában tehát szőkenős infót kérnék xd :-D

#telefon #Memória felszabadítás
2014. júl. 14. 08:35
 1/1 anonim ***** válasza:

a belső memória telt meg!

gyökér sunyi oda menti alapból a kéoeke, videókat.


menj be a fényképező alkalmazásba, és állítsd át a mentés helyét! húgomnál ez volt a baj.

nameg dugd rá a gépre, és a belső memóriából a dcim (vagy nem tudom a tied hova menti) nevű mappára kivágás, ís illeszd a memóriakártyára

2014. júl. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!