Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letilthatták a telefonom?

Letilthatták a telefonom?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy trend plus,telenor

Tegnap ota nemtudok hivni,se hivast fogadni. Ha hivni akarok azt irja ki hogy Nincs regisztralva a halozaton.Kartyas vagyok nem szamlas. Csak a szamot letilthattak? vagy az egesz telefont????


2014. júl. 15. 10:08
1 2
 1/14 lexéta válasza:
82%
Ha már nem volt pénz a kártyádon egy éve, akkor valószínű, hogy letiltották.
2014. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az egyest javitom. Ha ket eve VAN LEMERULVE az egyenleged, akkor a szolgaltatonak jogaban all tovabb adni a szamot masnak. DE:

Van egy ismerosom, aki a telenornal volt. Neki azert tiltottak le, mert akinek fizetett az a ceg nem fizetett a telenornak, ezert letiltottak.

2014. júl. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Van pénz rajta
2014. júl. 15. 10:30
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha van rajta pénz, ellenőrizd a sim kártyát: ha akár kicsit is kimozdult a helyéről, akkor a telefon nem érzékeli, és ettől előfordulhatnak a leírt problémáid!
2014. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam,ezért kivettem, és megint beraktam,de akkor sem jo..
2014. júl. 15. 11:12
 6/14 Come back ***** válasza:
50%
Ha több mint egy évig nem töltöttél rá pénzt, függetlenül attól, hogy van rajta pénz a Telenor használaton kívülinek tekinti és megszünteti a számot. Gondolom a hívott szám nem kapcsolható üzenet hallható, ha téged hívnak.
2014. júl. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
FOlyamatosan volt rajta penz. ha engem hivnak ki se cseng,csak egy hosszu sipolas hallatszik
2014. júl. 15. 11:22
 8/14 Come back ***** válasza:
Mégegyszer elmagyárazom, nem számít, ha egy éven keresztül van rajta mondjuk 10 ezer Ft, ha csak egyszer töltötted fel. Más logikus magyarázat nincs. Egyébként sokkal okosabb lennél, ha elsétálnál a Telenorhoz. Ők biztosan tudják az okát.
2014. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudom,ma azt teszem. Csak eloszor megprobaltam itt,hatha tu tudtok megoldast.
2014. júl. 15. 11:40
 10/14 Come back ***** válasza:

Hívd fel őket: 1220 ( [link]

Azt áruld el, mit mondtak!

2014. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!