Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszavihetem a telefonom?

Visszavihetem a telefonom?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy telefont használtam, állítólag semmi baja nem volt. Megnézegettem az üzletben a telefont, tényleg nem tűnt hibásnak se semmi. Ma reggel viszont fénynél láttam, hogy a hátsó kamera fölötti üveglap le van karcolódva. Namármost, én ezt a telefont úgy vettem, hogy beszámítattam a régi telefonommal. Ettől függetlenül visszavihetem a készüléket, vagy vigyem el szervizbe és ott megoldják a problémámat? Nagyon zavaró, olyan ettől, mintha VGA képet készítene.
2014. júl. 15. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Van rá még három hónap garancia, van esély arra, hogy megcsinálják? Nem is karcos, olyan mintha egy réteg lenne rajta ami elkezdett volna lekopni.
2014. júl. 15. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van rá garancia akkor vidd vissza. Én is így jártam megvetem a telót és csak otthon vetem észre hogy a fényképeken amiket csináltam homályosak voltak vissza vittem és kiderült hogy a kamerában egy kis tömítő gyűrű el volt csúszva és azonnal megcsinálták...
2014. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
attól függ, milyenek. elviekben olyan termékekre vállalnak az ilyen boltok 8 napos(illetve ez most fog emelkedni 14 napra) pénzvisszafizetési garanciát, ha személyesen nincs módod átnézni, így viszont teljes jogukban mondhatják azt, hogy megnézted, nem tudsz reklamálni, de ha még bunkóbbak, azt is rámondják, hogy lehet te csináltad, meg a garanciával ugyanez, fizikai sérüléssel nem foglalkoznak. egyébként biztos karcos, nem valami fóliaszerű van rajta?
2014. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, egy hatalmas koszréteget ajándékozott nekem hozzá az előző tulajdonos, most már tökéletes minőségű képeket készít a telefonom. Köszönöm szépen a segítségeteket!
2014. júl. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!