Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 620 vagy sony...

Uszi kérdése:

Nokia lumia 620 vagy sony xperia m?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy áron jutnék hozzá mind a két készülékhez. Az alapvető különbség az op. rendszer. Mindegyiknek van előnye, hátránya. Sonynak elméletileg jobb az aksija, nokián tetszik az offline navigáció. Összességében nokia párti vagyok, de lehet néha nem árt eltérni a megszokottól...

2014. júl. 16. 18:42
 1/4 atommeghalytas válasza:
35%
nekem sony xperia m-em van és nagyon jó telefon! aksija akár 2 napot is bír ha használod meg játszol és zenehallgatás is. kép készítésben és jól odateszi magát én nagyon szeretem!
2014. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Nokiát venném
2014. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Nokiát venném.
2014. júl. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nokiara szavazok. Nekem volt 520, es most 920 van, Galaxy S3-rol valtottam (power user vagyok!). Tetszik az egyszerusege, hogy minden "egyszeruen csak mukodik". Konnyeden beallithato, kezelheto, nincs vele sok vacakolas, es sok funkcio ugy mukodik, hogy te azt eszre sem veszed (pl. Wifi Sense wifimegosztasa. Egy ev utan hazajonni Daniabol, uj WiFi routerre, jelszo nelkul, hat, majd agyfaaszt kaptam, de megneztem a telefonom, es mar kapcsolodva volt, mert szuleimnek is WP van :D ).
2014. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!