Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi hogy az...

Miért nem engedi hogy az sd-kártyára tegyek fájlokat vagy töröljem őket?

Figyelt kérdés
Samsung S 2-m van, és kerestem hogy hol tudnám beállítani, de nem találtam. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszi.

2014. júl. 16. 19:42
 1/6 Come back ***** válasza:
Van file kezelő a telefonon.
2014. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már ott is próbáltam, de így se engedi
2014. júl. 16. 23:04
 3/6 Come back ***** válasza:
Mármint a fileok alatt mp3, jpg formátumú dolgokat értesz? Más file kezelővel is próbáltad már? Mi a hibaüzenet, amikor nem engedi?
2014. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmit nem enged, egy üres mappát se tudok törölni.

Amikor az alkalmazás kezelőben át akarok valamit rá helyezni, akkor csak annyit ír hogy "Ez az alkalmazás nem áthelyezhető" (mindegyiknél). Ha meg egy pl. egy képet akarok letörölni a (mindegy hogy más alkalmazáson keresztül törölném le (pl. clean master), akkor azt írja hogy törölte, de még mindig rajta van. Szintén a clean master-en próbáltam az alakalmazáskezelőt, de az csak megnyitja a telefon alkalmazáskezelőjét. Viszont amikor letöltök egy appot a play áruházból és rákérdez hogy át akarom-e oda tenni, akkor nem nyitja meg a telefon alk.kezelőjét, de akkor se tudja. Nem tudom hogy a clean master a legjobb-e erre, de ha tudsz ajánlani mást, annak örülnék.

2014. júl. 17. 17:38
 5/6 Come back ***** válasza:

A clean master nem file kezelő! Csak rendben tartja a telefonod. Ezt próbáld ki: [link]


Ja és rendszerfileok, mappák nem törölhetőek, áthelyezhetőek. Csak szólok. A galériában érdemes képet törölni, nem a file kezelőben.

2014. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, kipróbálom. Köszi a segítséget!
2014. júl. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!