Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt honnan tudom megnézni,...

Azt honnan tudom megnézni, hogy jelenleg milyen percdíjjal telefonálok, ill. milyen csomagot használok?

Figyelt kérdés
Telenor, djuice, azon belül azonban nem tudom, hogy melyik.

2014. júl. 17. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyfélszolgálatot,majd ott elmondják amire kiváncsi vagy.(Ingyenes)
2014. júl. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felhívtam a 1220, azt mondja a géphang, hogy az 1es gombot nyomjam meg, de érintősön nem sikerül. Elő tudom hozni a számbevitelt, de hiába írom be, nem jelenik meg a zöld felvevő gomb, és csak mondja-mondja tovább az opciókat, nem tudok továbblépni, hogy az infókat megtudjam. :(
2014. júl. 17. 08:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Interneten azonban megtaláltam a módosítási lehetőséget, azonban jó lenne, ha telefonon keresztül is tudnám ezt változtatni.
2014. júl. 17. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
a saját káromon tanultam meg, hogy csak személyesen szabad velük érintkezni. Bemész, sorszám, megtudod, örülsz...
2014. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De biztos h személyesen felsorolják neked az összes lehetőséget? Nekem havi 1000-ftos internetszolgáltatás adtak, ami az első három hónapban volt ingyenes, és 100MB forgalom volt a limit. Neten most ezt lemondtam, mert találtam 500Ft-ért ugyanannyi adatforgalmat. Azt viszont még mindig nem tudom, hogy érintő képernyősön hogyan tudom a mellék számot hívni. :(
2014. júl. 18. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!