Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dropbox-ban vagy Google...

Dropbox-ban vagy Google Drive-ban lehet filmeket videókat tárolni és megnézni Androidon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 10:02
 1/3 Come back ***** válasza:
A Dropboxban 100%, de erős a gyanúm, hogy a Google Drive is.
2014. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Come back ***** válasza:
Helyesbítek, mindkettőben lehet filmeket videókat tárolni és megnézni Androidon.
2014. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,közben már letöltöttem.Egy olyan kérdésem még lenne hogy kaptam most egy Google Drive mappát és ha oda én áthelyezek(nem feltöltök) fájlokat szóval csak simán átmásolom akkor azt néha látom telefonon és interneten néha meg nem.Konkrétan ezt kipróbáltam 5 fájllal és csak az első-t láttam neten és telón de lejátszani nem bírta.Ez miért van?Csak azért lenne nekem ez jobb megoldás mert a feltöltés nagyon lassú..:(
2014. júl. 18. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!