Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki megtudná mondani miért...

Valaki megtudná mondani miért az iphone a "legjobb" telefon? Vagy ez csak divat, mert apple? :/

Figyelt kérdés

2014. júl. 18. 18:04
 1/8 dirtboy ***** válasza:
100%

stabil a rendszere,jól támogatott,jó a garanciája és minőségi anyaghasználat valamint minőségi összeszerelésű telók.

ennek megvan az ára rendesen


hogy az iphonok lennének a legjobb telók?

sok embernek biztosan de mivel nem mindenkinek ugyan az az igénye így nem lehet egyikre sem azt mondani hogy legjobb.


egyébként divat telefonnak divat telefon az tuti de legalább jók is nem úgy mint volt divat a páva óra stb ami aztán tényleg full gagyiság volt.

2014. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de pl:ott van a samsung s5 vagy sony z1,sok embertől hallottam hogy ezek verik az iphone-t tudásban,de viszont azt is hallottam az iphone-ról nem fagy le mint a "társaik"
2014. júl. 18. 18:38
 3/8 Saavedro ***** válasza:
70%

Az Apple mindegyik okostelefonja valamilyen szinten korszakalkotó volt, de mostmár megállt a fejlődés.


Apple iPhone - kapacitív érintőképernyő (bár az LG Prada is rendelkezett ilyennel), átgondolt menü, jó zenelejátszó képességek, fém ház, később okostelefonná avanzsált (!)


Apple iPhone 3G - hat éve egy - akkoriban elképesztően -optimalizált, gyors okostelefonnak számított


Apple iPhone 3GS - hihetetlen durva hardverrel jött ki (800MHz Cortex A8, 256 MB RAM), amely a 3G-hez képest is nagyon nagy előrelépés volt. És ehhez még társítsuk az iOS optimalizáltságát. Valóságos játékgépként funkcionált, egy olyan játék, mint a Real Racing 2 valhallának számított. Én most is egy nagyon decens telefonnak tartom, pedig már 5 éves


Apple iPhone 4 - hardveresen nem fejlődött annyit (bár a RAM a duplájára nőtt), DE hihetetlenül nagy mértékben fejlődött a kijelző (négyszer annyi pixel ugyanakkora képátlóval), a kamera (az iPhone egész addig nem állt elő versenyképes kamerával, a 4-es kapott LED-et HD videófelbontásra képes modult és előlapi kamerát) és az anyaghasználat (míg a 3G és a 3GS műanyag, a 4 fém/üveg keveréke


Apple iPhone 4S - ami említésre méltó, az csak annyi, hogy a processzor fejlődött (kétmagos Cortex A9 az egymagos Cortex A8 helyett) és a kameramodul (8 MP, fullHD videó). Ez viszont elég volt ahhoz, hogy akkor a leggyorsabb telefonnak számítson, valami elképesztően durva dologgal lehetett (volna) csak megakasztani - most persze nyilván más a helyzet, de én most is nagyon gyorsnak tartom. Szoftveres újdonság a Siri.


iPhone 5 - duplaannyi RAM, nagyobb kijelzőátmérő (ennek megfelelően nagyobb felbontás) ilyesmi, de nem akkora intenzitású a fejlődés, mint régen


iPhone 5C - a piaci trendeknek megfelelően egy 'színes' iPhone... (pfff)


iPhone 5S - a legerősebb processzorral rendelkező telefon, ugyanis rajta kívül minden telefon Armv7-es architektúrájú (vagy régebbi). Ez Armv8-as. Az oprendszere 64 bites (a legtöbb telefoné 32 bites). A kamera dupla LED-es lett - amely nem emeli ki a mezőnyből - de képes 120 FPS-es videót felvenni, vagyis slowmotion felvételre alkalmas. Ez az egyik okostelefon, amelyben normális ujjlenyomat-olvasó van, anyaga zafír (emellett még valamelyik régebbi HTC telefonban van rendes ujjlenyomat-olvasó).


iPhone 6 - valószínűleg a piaci trendeket követi, nagyobb kijelzőátmérő, nulla innovációval és egyediséggel...


(hasból írtam, lehetnek tárgyi tévedések, soha nem volt iPhone-om)

2014. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

azért is mondom hogy mindenkinek más a legjobb.

nekem az androidos telók jönnek be,nekem az androidos csúcstelók számítanak a legjobbnak.

van akinek meg a wp-s csúcstelók a legjobbak.

vannak akik meg csak a phablet vagy minek nevezik telókat nézik mert nekik minimum 5,5os vagy nagyobb kijelző az elvárásuk.

amennyire én tudom az apple is fog lassan kiadni nagyobb kijelzős telót mert már csökkentek az eladások az usa-ban is mert inkább már ott is a nagyobb kijelzőféle hajlanak.

2014. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Saavedro ***** válasza:
0%
Hát igen, a birkaösztön...
2014. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az iphone tudásban, kivitelben eddig mindig a legjobb volt

de kb. ez csak a jéghegy csúcsa, nem ettől a legjobb hanem attól a komplex ökoszisztémától amivel az ios kapcsolódik mindenféle osx-es környzethez, ergonómikus ux design, egyszerű megoldások, stb.

bár SJ halála óta érzek egy kis bénázást, de az ios8+yosemite azért elég rendbe van

[link]

2014. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pontosan rá fejlesztett, tökéletes iOs miatt. Nem az van, mint az androidnál, hogy 400 kütyün kell elfutnia, hanem itt pontosan tudják, hogy min kell mennie a rendszernek, és pontosan arra a konfigurációra írják. Ezért verhetetlen!
2014. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anyomin válasza:
Azóta samsung vette át a iphone helyét.
2021. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!