Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak, ha az Alcatel...

Mit csináljak, ha az Alcatel Onetouch T Pop telefonban van sd kártya és mégis azt írja ki "Nincs elég tárhely"?

Figyelt kérdés
4 játék van rajt amit rá tudtam tölteni az az sd kártyán van, de van rajt 4 apk ami gyárilag rajt van és, amikor átakarom helyezni azt írja ki "Nincs elég tárhely!"
2014. júl. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

"amikor átakarom

helyezni azt írja ki "Nincs elég tárhely!" Hiába van benne sd kártya, ha azon sincs elég hely. Talán tegyél bele nagyobbat, amire még nem pakoltál semmit....

2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de 16GB-os van benne és csak az a 4 játék van rajt. Még van 14GB szabadon...
2014. júl. 20. 08:47
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom, annyi különbséggel hogy nekem semmi sincs az sd kátyán. Ötlet? :/
2015. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!