Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 mini vagy Iphone 4S?

LG G2 mini vagy Iphone 4S?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni feltöltőkártyás fizetéssel. 85.000 forintom van és nemtudom eldönteni melyik telefont vegyem meg. Tudom, hogy au Iphone 4S már régebben jött ki, de az újabb telókat nem tudom megfitetni. Légyszi segítsetek. Szakszerű válaszok is jöhetnek. Előre is köszi.

2014. júl. 19. 19:47
 1/5 anonim válasza:

Röviden és tömören. Iphone 4S-ről, se a LG G2 miniről konkrét tapasztalatom nincs, viszont magáról a márkákról van. :)

Deeee.. Jobban meg voltam elégedve az LG-vel mint az Iphone-nal. :)

2014. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
57%
Szerintem iPhone-t vegyél. Összesem hasonlítható egy LG-vel... Nem baj, hogy régebbi modell, attól még mindig verhetetlen. Szerintem nézz egy nagyon jó állapotú használtat, és megúszod kicsivel kevesebből is.
2014. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:
49%

Lilian Szabó


már mért ne lehetne össze hasonlítani?

volt már a kezedben pl optimus G,vagy G2 vagy nexus 4-5?

szerintem gőzöd nincs egyikről sem.

2014. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Képzeld most cseréltem le iPhone-ra a Nexus 5-öt. Már alapból jobb az ios, mint bármilyen android. Szerintem neked nem volt még iPhone-d, mivel nem nagyon tudod miről beszélek. Inkább valami építő jellegű választ adj, minthogy másokat kritizálsz és ilyen hangnemben kommunikálsz . Amúgy meg mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy neki melyik ideálisabb.

Én csak egy tanácsot adtam, ami NEM neked szólt.

Ne is törd magad ennek a beszélgetésnek folytatására.

2014. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a 4S mar elegge szenved iOS7 alatt, legalabb is az enyem szenvedett. Szerintem kerulendo. Inkabb egy hasznalt iPhone 5, ha tudsz szerezi.
2014. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!