Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » App Store-on és iTunes-on...

App Store-on és iTunes-on csak euróért tudok vásárolni, vag átváltják forintba az árakat? Lehet a mobilszámlához írni a vásárlások összegét?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
az a szó, hogy bankkártya, mond neked valamit?
2014. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Az árat átváltják forintba. És úgy tudom nem lehet a számlára írni a vásárlást.
2014. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Minek ír olyan ember választ akinek nincs iPhone-ja, vagy egyáltalán okostelefonja... Mert ha lenne akkor tudná, hogy AppStore-on, Google Play-en, és Windows Phone áruházban is CSAK bankártyával fizethet. Nincs olyan, hogy hozzáadódik a havidíjadhoz.

Az AppStore pedig euróban fogja mutatni az árakat, és annak megfelelő forintot vonnak le a számládról.


Várj kitalalom kérdező: most akarsz iPhone 4S-t venni, mert olcsó a Telekomnál :D

Most hirtelen mindenki azt vesz, én meg most fogom nyugdíjazni 2 év után xD

2014. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Minek ír olyan ember választ akinek nincs iPhone-ja, vagy egyáltalán okostelefonja...Nincs olyan, hogy hozzáadódik a havidíjadhoz. "

őőő, előtted is ezt mondtuk, nem? De nagyon menő srác vagy egyébként, hogy te lecseréled a 4S-t, király vagy.

2014. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pedig pont nem rád gondoltam hanem a másodikra de mindegy :D

A másik meg, hogy ha már mindneki bejelenti az oldalon, hogy telefont vesz, akkor én miért nem, hogy lecserélem? A "menő" jelzőt pedig soha nem értettem, attól még hogy valaki egy Galaxy Young-ot nyomogat nem lesz kevesebb mint egy iPhone-os. Ez a világon a leghülyébb megkülönböztetés...

2014. júl. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem rám gondoltál. :)

"Most hirtelen mindenki azt vesz, én meg most fogom nyugdíjazni 2 év után xD"

Nekem ez eléggé menőzésnek hangzott, de nem akarok veszekedni, egyetértek veled egyébként.

2014. júl. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt javítanám magam, mert nagyon félreolvastam amit a második írt, ezúton is szeretnék elnézést kérni. Úgy látszik 23:00 után már nem igazán működik, hogy egyszerre több dologgal foglalkozzam.
2014. júl. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
látom nem igazán értetek a témához.. Nekem most jelenleg nokia lumia 925-ös telefonom van, és ott például a vásárlás összegét hozzá lehet adni a havidíjhoz, sőt, ha jól tudom, ez a google play-nél is így van. Azért kérdeztem amúgy ezt az egészet, mert valóban váltani szeretnék majd ősszel egy iphone 6-ra, és mivel most magas az euró árfolyam, így elég drága lenne egy alkalmazás.
2014. júl. 20. 01:07
 9/12 anonim ***** válasza:
wp-ről iphone-ra? hát azt meg minek?
2014. júl. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nekem most jelenleg nokia lumia 925-ös telefonom van, és ott például a vásárlás összegét hozzá lehet adni a havidíjhoz"

Ez szolgáltatófüggő, és a WP-nél és a Google-nél is lehet (de én például nem tudok így fizetni a szolgáltatómnál). Az apple tudtommal csak paypalt és kártyás fizetést enged.

De a lényeg, hogy az árakat mindhárom cégnél dollárban adják meg, amit VALAKI konvertál forintra. A WP-nél a microsoft számítja át, az itunes-nál fogalmam sincs, de hát 1-2 dolláros progik esetén nincs nagy különbség, akár a bankod konvertál, akár a marketplace üzemeltetője...és ha az itunes-on forintban vannak is megadva az árak, semmi sem garantálja, hogy kedvezőbb a váltás, mint ha a bankod vált - nem?

2014. júl. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!