Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625 vagy Nokia...

Nokia Lumia 625 vagy Nokia Lumia 635? (indokkal)

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 635re szavaznék. Igazából alig van különbség tudásban. Némileg gyorsabb a processzor 635ben, újabb modellnek is számít itthon csak július óta kapható). 625ben van vaku, ami 635ben nicns, és egy fokkal komolyabb az optikája talán (arra ráírták, hogy Zeiss, a 635ben lehet, hogy sima márkátlan lencse van). Hozzá kell tenni, hogy ilyen áron a Zeiss se fog kiváló lencsét csinálni. Ha valaki fényképezni akar szerintem vegyen egy fénykképezőgépet, mert egy viszonylag olcsó kompakt fényképező is bármikor jobb képest csinál mint akár a 200 ezres telefon. A fő érvem a 635 mellett, hogy cserélhető az akkumlátora, ellentétben a 625öt szervízbe kell vinni, vagy szerszámot venni hozzá, hogy szét tudd szedni és ki tudd cserélni. Sajnos erről sok magyar oldalon nem írnak a specifikációban, csak a Nokia angol oldalain. De boltban megnézve a két telefont tényleg nem levehető a 625 hátlapja. 635ön pedig tudom, hogy levehető.
2014. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!