Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha leesett a nokia lumia...

Ha leesett a nokia lumia 520-as telefonom betonra, és nem tört be a kijelzője később sem jelentkezik probléma vajon?

Figyelt kérdés

Most véletlen kint 1 m magasról az asztalról,leesett a nokia lumia 520 telefonom,rajta volt a töltőn és a töltőzsinórba beleakadtam ami az egész telefonomat lerántotta és rázuhant a betonra pont az lcd kijelzővel a betonra és 3 cm hosszan megkarcolódott a telefon kijelzője,de szerencsére nem tört be,mert jól mutatja a kijelzőn a képeket,mindent.

Kérdésem,hogy később lehet kialszik a kijelző,mert esetlegesen belül is elreppent az lcd csak nem azonnal alszik ki,majd később,vagy ha belül is elreppent volna akkoor már azonnal kialszik? Hogy van ez?



2014. júl. 20. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha baj lenne, akkor már most látnád vagy érzékelnéd.
2014. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem is kialudna, leginkább fekete foltok, levegő szokott egy esetleges repedésen befutni az LCD kijelző üveg lapjai közé.


Egyébként volt egy ismerősöm, akinek nem tudom milyen garanciája volt a telefonjára de dobálta és erőből feldobta a palafonra és hagyta leesni a kőre. Aztán meg erőből földhöz vágta előttem a szemem láttára és még mindig működött. Mondtam, ha már nem kell neki adja el nekem olcsón, mielőtt végleg tönkre tenné. Mondta, hogy másnap vissza viszi a boltba cserés lesz. Nem igazánértem, hogy miért csinálta. Valami gondja volt vele, időnként korábban lefagyogatott, de miért dobálta és csapkodta erőből a kőhöz..?


Végül már sok és erős odavagdosás után valami lett vele, aztán eltette, hogy ez cserés lesz. Legalább már van valami állandóan meglévő hibája is.


Utólag vissza gondolva, azt hiszem már többször vissza vitte és nem jelentkezett a lefagyás, csak nála. már végül lett hibája, szóval cserélték neki. Azt nem tudom, meglátták-e hogy milyen megpróbáltatásnak volt kitéve közben.


Szóval ha nem lett baja a tiédnek, akkor már nem is lesz valószínüleg.

2014. júl. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!