Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ilyen telefonom van, ami minden szempontból bevált:

[link]

Lassan megadja magát, de ilyet már nem árulnak. Nem tudom, milyet kéne helyette. A főbb szempontok:

-dual sim

-bővíthető memória

-jó zenelejátszó program

-bluetooth

-fényképező



2014. júl. 22. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Lumia 630
2014. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél WP-s telefont, amennyiben fontos a személyreszabhatóság. Inkább egy HTC Desire 310 pár ezressel olcsóbban.
2014. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi az a WP?
2014. júl. 22. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Windows Phone rövidítése
2014. júl. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként okostelefont vagy butatelefont akarsz venni?
2014. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, hogy kihasználnék egy okostelefont. Futáshoz kellene a jófajta lejátszó program és a memória, néha egy-egy képet készíteni, de van fényképezőnk is. Netezni csak itthon szoktam. Elég lenne egy nem túl bonyolult. Volt már több fajta telefonom, de eddig ez a kedvenc, amit fent belinkeltem. Volt érintőképernyős, de a zenelejátszója nagyon sz*r volt, és volt, hogy lefagyott, amikor hívtak. A fent említett szempontokat használnám ki, a többi mellékes.
2014. júl. 22. 18:24
 7/8 A kérdező kommentje:
A Nokia 515 Dual SIM telefont ismeri valaki? Az is megbízható lehet?
2014. júl. 22. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden Nokia megbízható. :)
2014. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!