Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért játssza el minden...

Miért játssza el minden iPhone-os, hogy neki a minőség miatt kell telefonban, laptopban, tabletben az Apple termék?

Figyelt kérdés
Nyilván valakinek tényleg azért kell, de mikor az 5S megjelenése után 1 hónappal minden második ember kezében 5S-t látok.... Azért a 4S is jó minőségű telefon. Csak nekik a legújabb, legdrágább telefon kell, mert nekik az dukál. De akkor ezt miért nem lehet "tökösen" bevallani? Miért kell azt hazudni, hogy a minőség miatt?

2014. júl. 23. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

én meg azt nem értem, hogy miért kell mindig a másik pénztárcájában turkálni, még akkor is, ha valaki ezt feltűnően mutogatja. érdekes, nálam sosem merült fel, hogy ismerősöm miért vette meg az 5S-t, miután ellopták tőle az 5-jét. tudom, hogy gazdagok, megteheti, ennyi.

valamilyen szinten mindenki a minőségi miatt vesz iPhone-t, iPad-et, azt meg a saját vagyoni helyzete határozza meg, hogy egy használtat vagy épp évente cseréli.

2014. júl. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Nekem azzal nincs bajom, ha valaki gazdag. Ismerőseim között rengetegnek van iPhone 5S-e, és volt aki megmondta, hogy ha ellopják vagy valami van, vesz újat. Azt utálom, mikor valaki játssza az agyát, hogy neki a minőség miatt kell, közben meg csak villog vele.
2014. júl. 23. 12:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mondja meg, hogy ő gazdag és szereti ha ezt az utcán és mindenhol mindenki tudja a telefonra ránézve. Nem pedig előadni, hogy a minőség így meg úgy. Mert aki tényleg a minőség miatt vesz iPhone-t, az nem cseréli le az első adandó alkalommal 5S-re, miközben a régijének semmi baja. Az emberek álszentségével van bajom.
2014. júl. 23. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:
A hiba benned van, mivel ez belőled vált ki érzelmi reakciót. Én nagy ívben teszek rá. Nem csak a telefonnál van így. Ott vannak a büdös nagy kancigányok, azok meg bazi nagy fuksszal járkálnak, miközben rájuk szakad a ház. Mit érdekeljen engem más élete? Minek foglalkozol azzal, hogy más mit csinál a telefonjával? Nem baj egyszer majd felnőlsz.
2014. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én nem foglalkozok vele,én most vettem 4S-t tökéletes,5S-t feleslegesen drágának tartom ahhoz képest annyival nem tud többet,jó ez a 4S is,nem szeretem a feltűnösködést,persze vehetnék 5S-t is de felesleges ezt mint szakmabeli mondom,jó persze ha nincsen 4S-ed akkor vegyél 5S-t de ne most ,mert

1.Még túl új lehetnek benne issuek

2.Mutogatni felesleges

3.Most jön ki a JailBreak iOS 8-ra is még várjál addig.

2014. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nos igen..emberből vagyunk. egy életünk van, ezt kell így-úgy (le)élni..


amióta az evolúció kettőnél több emert éheztetett a bolygón, azóta van ez a kérdés napirenden...kinek van többje, és azt hogy' lehetne megszerezni...


a kérdés csak egy jóminőségű, ennek megfelelő áru mobilról szól, de a sorok között ott van az évezredek irigysége...


drága telefon, drága autó, drága nő, drága étterem, drága óra, drága orvos, drága ügyvéd, drága utazás, és sorolhatnám...


én, ha meglátok ismerősöm kezében valami baromi drága telót, azt bizony megdicsérem..mert jólesik neki, hogy a keményen megszerzett pénzén jól vásárolt, és ez látszik is...



ugyanis a pénz az látszik...ha van az is, ha nincs az is.


a pénz sosem hazudik. én néha.

2014. júl. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts. Megmondom őszintén, én még 5s-t nem láttam az utcán. Nem mintha figyelném, de az embernek feltűnik reggel a villamoson, hogy mit nyomogat a vele szemben/mellette álló személy.
2014. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy èrdekes kèrdès, de szerintem eltúlzod. Tèny hogy az emberek 1 rèsze a minősègèrt, az èrzèsèrt, vagy a történelme miatt vesz iphone-t. Vagy az ios miatt, mert tudja az Android betegsègeit. Ha iphone-od van, akkor tudod hogy minősègèrt fizetsz, hiszen anyagból van, az op.rendszer tökèletes, max az akksit zabálja. Ès ha valakinek 5S-e van? Lehet azèrt vette mert jobb a kamera rajta, a processzor ès ott van az ujjlenyomat olvasó ami zseniális. Sokan úgy cserèlik a telefont, hogy lejár a gari, eladják, ès vesz 1 újat. Szerintem ezzel nincsen semmi baj. Az hogy tèged zavar hogy ők megtehetik, az a te hibád, nem kell vele foglalkozni. Lehet hogy rèszletre vette, vagy annyi bónusza van a szolgáltatónál hogy szinte ingyen elhozhatja. Akkor meg hülye lenne ha nem cserèlnè 2 èvente. De mondd, jobb lenne ha 2db össze vasalt műanyagèrt fizetne 200-at? Ha lenne pènzed te nem a minősèget választanád? Dehogynem. Akkor?
2014. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!